0 212 853 19 45
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ambalajlama

Anasayfa » Ambalajlama

Eşyalarınız Ambalaj ile Garantide

Taşınma sırasında yaşanabilecek binlerce olumsuz durum olabilir. Fakat bu olumsuzlukların hemen hepsi taşıma işini uzman bir ekibin yapmasını sağlamamaktan kaynaklanır. Kendi yöntemlerimiz ile taşımaya çalıştığımız eşyalarımıza bir şekilde zarar veririz ve sonuç hüsran olur.

Nakliye firmasına verilmek istenmeyen ücret kendi çalarınızla taşıdığınız eşyalara zarar getirerek cebinizden fazlasıyla çıkar. Ayrıca nakliye ücreti gözünüzde büyüteceğiniz kadar da yoktur. Ücreti mesafe ve eşya sayısı etkiler. Beylikdüzü gür nakliyat müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapılabilecek en ekonomik ücretlendirmeyi yapmıştır.

Taşıma işlemini yapan birçok firma işinin ehli olmadığı zaman belli kalıp hatalar yapabilmektedir. Bunlardan biri çok katlı ve dar merdivenli bir binaya eşyaları insan gücü ile taşımaya çalışmaktır. Bu şekilde özellikle elektronik eşyalara çok fazla zarar gelmekte, tamirat parası nakliyeden daha fazla tutmaktadır.

Beylikdüzü nakliyat profesyonel ekibi ile bu sorunun da üstesinden gelmiştir. Evinizden, ofisinizden vs. alınan eşyalar ambalaj kolaylığı ile taşınır. Depolara götürülen eşyalar burada son derece sağlıklı bir şekilde ambalajlanır.

Bu işlem yapılırken eşyaların durumlarına göre ayrıca hassasiyet gösterilir. Örneğin; bir çamaşır makinesi ile koltuğun ambalajlanma işlemi tabii ki farklı olur. Elektronik eşyalar zarar görmeye daha meyillidir. Bu nedenle paketleme işlemi duruma göre yapılır.

Ambalaj işleminde eşyalara gereken hassasiyet gösterildikten sonra eşyalar son derece lüks ve sağlam olan Elvan nakliyat eşyalarınıza gereken özeni göstererek onları paketler. İstediğiniz tarihte eşyalar depodan çıkarılarak taşınacağı yere götürülür. Eğer bina yapısı eşyaların taşınmasına uygun değilse de asansör nakliye ile bu sorunun üstesinden gelir.

Eşyaların götürüleceği araç için de endişe etmenize gerek yoktur. Malum birçok firma eşyalarınıza gelen zararı araca ya da şoföre atar. Fakat gür nakliyat araçları son derece lüks olarak tasarlanmış ve yolda sallanma gibi herhangi bir sebep ile eşyalara zarar gelmesi önlenmiştir.

Beylikdüzü gür nakliyat çalışanları güler yüzleri ve yardımsever yapıları ile size hizmet etmek için bulunmaktadırlar. Bu hizmet parçalarından biri de ambalaj yöntemidir. Bu yöntem sayesinde eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulabilirsiniz. Böylece size sadece eşyalarınızı keyfinize göre düzeltmek kalır.