0532 208 04 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

Asansörlü Nakliyat

08 Şubat 2015
384 kez görüntülendi
Asansörlü Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat şirketimiz, son model teleskopik asansörle hizmet vermeye başlamış ve bu sayede yüksek katlar problem olmaktan çıkarılmıştır. 13. kata ulaşabilen asansörümüz sayesinde şimdiki taşımalarımız daha hızlı ve daha güvenli…

Taşınma işlemi ev sahibi için oldukça külfetli bir iştir. Taşınırken taşınacağı ev için de, taşındığı ev için de pek çok masrafa girer. Fakat bu durum ev sahibi için olduğu kadar eşyalar için de oldukça zordur. Hemen her taşınma olayında eşyalar mutlaka zarar görür.

Bu zararlar genelde taşıyanların amatörlüğünden kaynaklanır. Taşınırken kendi çabalarınızla bunu yapmaya çalıştığınızda eşit olmayan insan gücü nedeni ile eşyalar sağa sola çarparak zarar görür. Elvan nakliyat yıllardır verdiği hizmet ile bu durumun üstesinden gelmiştir. Bunu sağlayan en büyük teknoloji ise elbette, asansörlü nakliye kolaylığıdır.

Eşyalar taşınırken, bilhassa yeni ev son katlarda ise ve merdiven aralığı bir hayli darsa eşyalar mutlaka bir yerlere çarpar ve zarar görür. Çoğu amatör firma bu zararı karşılamaz ve sizi zararınızla öylece bırakır. Fakat Elvan nakliyat asansörlü nakliye taşıma biçimini kullanarak müşterilerini bu sıkıntıdan kurtarmıştır. Eşyalarınız asansöre titizlikle yerleştirilir ve dilediğiniz kata çıkarılır. Bu esnada hiçbir zarar görmezler.

Eşyalar taşınmadan önce Elvan nakliyat farkı ile ambalajlanır ve bir zarar görmesi engellenir. Ola ki bir zarar görür ise ekspertiz hizmetimiz ile yine müşteri mağduriyeti engellenir. Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanır ve değeri biçilir. Böylece herhangi bir problem halinde maddi bir kayıp yaşamamış olursunuz.

Artık taşınmadan önce kara kara düşünmenize gerek kalmadı. Bir nakliye firması kullanmak maddi ve manevi anlamda ev sahibini rahatlatır. Çünkü eşyalarınız profesyonel bir ekip tarafından evinizin içine kadar taşınır ve hiçbir zarar görmezsiniz.

Son yıllarda birçok firma bu asansörle taşıma tekniğini kullanmaktadır. Bu durum taşıyan için olduğu kadar ev sahibi için de büyük rahatlık sağlamıştır. Asansörlü nakliye sayesinde eşyalarınız evinizden çıkarken nasılsa yeni evinizde de o şekilde olur. Bu işi profesyonel bir ekip yapar.

Nakliye firması seçerken de seçiminizi özenle yapmalısınız. Firmanın referanslarına bakmalı ve iyiliğinden emin olmalısınız. Elvan nakliyat bu konuda hiçbir eksik taşımamaktadır. Gerekli referanslara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile Elvan nakliyat müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Ambalajlı Nakliye başlıklı makalemizde ambalajlı evden eve nakliyat ve ambalajlı taşımacılık hakkında bilgiler verilmektedir.