0532 208 04 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

beylikdüzü evden eve nakliyat

07 Şubat 2015
361 kez görüntülendi
beylikdüzü evden eve nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Taşınma, ev değiştirme esnasında ev bulmaktan daha da zor bir durum varsa o da ev taşımaktır. Taşıma işlemi ya eski usullerle ya da kendi aracımızla yapılabilir. Fakat artık bunlardan çok daha sağlıklı ve kolay bir yol vardır.

Gür Nakliyat ile siz de güven içerisinde evinizi taşıyabilirsiniz. Böylelikle hem siz yorulmamış olursunuz, hem de eşyalarınıza zarar gelmez. Eski yöntemlerle, yani tanıdıklarımızdan yardım isteyerek ya da ailemizdeki bireylerle eşyaları taşımaya çalışmak çoğu zaman faciayla sonuçlanır. Çünkü tanıdıklarınız bu alanda profesyonel olmadıkları için eşyaları taşırken eşyalara, evinize ya da kendilerine zarar verebilirler.

Eşyaları kendi aracınızla taşımak da çok sağlıklı değildir. Çünkü aracınızdaki alanı taşımacılık işinde uzman kişiler kadar verimli kullanamayabilirsiniz. Beylikdüzü evden eve nakliyat ile bu sıkıntılarınızı bir kenara atabilirsiniz. Elvan nakliyat yeterli donanıma sahip profesyonel kadrosu ile taşınma işinizde en büyük yardımcınız olacaktır.

Beylikdüzü evden eve nakliyat ile Beylikdüzü’nde yaşayan vatandaşlar da taşınma problemlerinin üstesinden gelebilirler. Taşınırken yaşanan en büyük problemlerden biri de eşyalara verilen zararlardır. Gür nakliyat çalışanları eşyanıza en az sizin kadar değer verir.

Eşyalarınız evinizden alınıp araçlara yüklenirken gerekli tedbirler alınır ve araçla gidilecek yol boyunca eşyalara gelebilecek olan tüm zararlar yok edilir. Eşyalarınız gerekli hassasiyet gösterilerek ambalajlanır. Ardından gerekli adrese taşındıktan sonra, işinin ehli olan çalışanlarımız tarafından evinize çıkarılır. Eşyalarınız kapının önünde öylece gerekli alana terk edilme gibi bir durum asla söz konusu değildir. Tüm eşyalarınız Beylikdüzü evden eve nakliyat ile evinize kadar taşınır.

Taşınma problemlerinden bir diğeri ise eşyaların taşınacağı katın çok yüksek olması, merdivenlerin çok dar olması vs.dir. Fakat bunlar da artık hiç sorun değildir. Elvan nakliyat kullandığı son teknoloji ile eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden, eşyalarınızı taşır. Asansör nakliyat sayesinde merdivenlerden tek tek, sağa sola çarparak eşya taşımak gerekmez. Bu teknolojik rahatlık sayesinde hem taşıma işlemi daha pratik olur hem de eşyalar zarar görmez.

Gür Nakliyat ekspertiz hizmeti de vermektedir. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelirse oluşabilecek mağduriyet önlenir. Eşyalarınız taşınmadan önce sigorta işlemleri, eşyaların değeri vs. ölçülerek müşteri memnuniyeti sağlanır. Bu nedenle Beylikdüzü evden eve nakliyat konusunda gür nakliyata güvenebilirsiniz.

Eşyaların belli bir süre nakliye şirketinde kalmasını gerektiren konularda da eşyalar nakliye firmasının depolarında ambalajlı bir şekilde bekletilirler ve burada eşyalara kesinlikle bir zarar gelmez.

Nakliye işlemleri esnasında taşınırken çok zarar gören eşyalar; beyaz eşyalar, piyano gibi müzik aletleri vs.dir. Fakat gür nakliyat ile bu sorun da ortadan kalkmıştır. Bu eşyalarınız güzelce ambalajlanarak en ufak bir çiziğin bile gelmesi önlenir. Ambalajlanan eşyalar gerekli adrese geldikten sonra asansör nakliyat ile gerekli kata çıkarılır. Eğer binanın giriş katına oturuyor iseniz alanında gayet profesyonel olan ekip eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden evinize taşır.

İnsanların nakliye işlemleri esnasında en çok şikâyet ettiği şeylerden biri de anlaşırken gayet kibar olan nakliye firması çalışanlarının çalışmaya başladıktan sonra müşterilerini hiç önemsememesi hatta eşyaları binanın önüne terk ederek müşterilerin sıkıntı yaşamasına sebep olmalarıdır.

Gür nakliyat personelinin çalışma ahlakı ile de beğeni toplamış ve kendisini ispat etmiş olan bir oluşumdur. Her şey müşterin içi rahat etsin diye yapılır ve asla müşteri yarı yolda bırakılmaz. Siz de Beylikdüzü evden eve nakliyat konusunda Gür nakliyata kesinlikle güvenebilir, eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Böylece ne eşyalarınıza ne de cebinize bir zarar gelmez.