0 212 853 19 45
Sosyal Medya Hesaplarımız

Depolama

Anasayfa » Depolama

Depolama ile Eşyalarınız Güvende

Taşımacılık işinde güvenilir bir firma bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Küçük bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Beylikdüzü Gür Nakliyat kullandığı son model teknoloji ve işinde uzman çalışanları ile bu garantiyi sizlere verebilir.

Eşya taşımada bir marka olan Gür Nakliyat eşyalarınızı taşırken hiçbir zarar görmemelerini sağlar. Merkezi Ankara olan nakliye firmamız eşyalarınıza hiçbir zarar vermeme konusunda kendinden oldukça emindir.

Özellikle şehir dışına çıkacak olan eşyalar ya da bir süre taşıma halinde kalması gerekenler Gür Nakliyat’ın depolama hizmeti ile sorun olmaktan çıkmıştır. Eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından ambalajlanır ve bir zarar görmeleri engellenir. Ardından depolamanın yapılabilmesi için şirketimize getirilir. Burada depolama işlemi yapılır ve eşyalarınız olabilecek tüm zararlardan kurtulmuş olur.

Bu işlem süresinde eşyalarınız dilediniz kadar depoda kalabilir. Sizlerde zaten bir hayli zor olan taşınma sürecini bu şekilde kolaylıkla atlatmış olursunuz. Ev bulmak taşınmaya karar vermek zaten yeterince zor işlemlerdir. Ev bulduktan sonra geriye kalan külfetli iş ise taşıma işlemidir.

İnsanlar bu işlemi kendileri yapmaya çalıştıklarından kendilerine de eşyalara da epey zarar verirler. Bu nedenle işi uzmanına bırakmak gerekir.

Nakliye firması seçerken biraz araştırma yapmalı, ilk gördüğünüz nakliye firmasını nasılsa hepsi aynıdır, diye kabul etmemelisiniz. Çoğu müşteri nakliye firmasının kendisini yarı yolda bıraktığından şikâyet etmektedir. Böyle bir mağduriyete mahal vermemek için öncelikli yapmanız gereken nakliye firmasını kullananlardan duyduğunuz izlenimler olmalıdır.

Beylikdüzü Gür Nakliyat bu konuda da kendisinden oldukça emindir. Sayfamızdan referanslarımızı kontrol ederek siz de bu işte ne kadar profesyonel olduğumuzu görebilirsiniz. Dilerseniz eski müşterilerimiz ile konuşarak işimize verdiğimiz önemi kavrayabilirsiniz.

Nakliye firmamızın prensipleri oldukça katıdır ve tamamıyla müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Müşterinin istediği gibi taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınız binanın önünde öylece bırakılmaz taşındığınız kata kadar asansörlü nakliye kolaylığı ile taşınır.

Beylikdüzü Gür Nakliyat, müşterilerin mutluluğunu önemser ve bunun için çalışır. Ambalajlama, depolama, asansörlü nakliye gibi pek çok kullanım yöntemi ve güler yüzlü ekibi ile müşteri memnuniyeti sağlanır. Tüm bu işlemler yapılırken profesyonellikten asla ödün verilmez.