0532 208 04 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Bir nakliye firması için en önemli referans müşteri memnuniyetidir. Yapılan iş ciddiye alındığında ve müşterinin ne istediği tam olarak kavrandığında müşteri memnuniyeti sağlanır.

Merkezi İstanbul’da olan Beylikdüzü nakliyat bu konuda kendini kanıtlamış bir firmadır. İnsanların taşımacılıkta en çok karşılaştığı olumsuzluk çalışanların işlerini önemsememesi ve eşyalara gerekli hassasiyeti göstermemesidir. Fakat firmamız çalışanları bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Eşyalarınız taşınacak adresten alındığı andan itibaren firmamız güvencesi altındadır.

Beylikdüzü nakliyat yıllardır hizmet veren bir oluşumdur ve sürekli olarak kendini geliştirmiştir. İlk başladığı noktadan şu an oldukça yükseklerdedir. Teknolojiyi sürekli olarak takip ederek çıkan ve faydalı olan her üründen yararlanmıştır.

Şirketimiz yıllardır verdiği pek çok hizmet ile müşteri memnuniyetini amaçlar. Çalışanlarının güler yüzlülüğü ve işini ciddiye alan ekibi bu memnuniyetin sağlanabilmesi için canla başla çalışmaktadırlar.

Şirketimiz hizmetleri arasında; sanat eseri taşımacılığı, evden eve nakliyat, banka taşımacılığı, depo nakliyesi, fuar taşımacılığı, ekspertiz hizmeti, şehir içi nakliyat vs.dir. Bu hizmetler verilirken ambalajlama, depolama, asansör nakliyesi gibi pek çok imkândan da faydalanırsınız. Firmamız bunlar ve bunların haricinde sayamadığımız pek çok hizmeti ile siz müşterilerimizin güvenini kazanmak için uğraşmaktadır.

Firmamızın internet sitesinden verdiği hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan tüm konuları iletişim numaramızdan bizi arayarak sorabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır.

Eşyalarınız firmamız çalışanları tarafından gerekli hassasiyet gösterilerek ambalajlanır ve bunun ardından depolanır. Depolanma işlemi ve sonrasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Çankaya Taşıma şirketimiz konforlu araçları ile hiçbir sıkıntıya mahal vermeden dilediğiniz yere taşınma işlemini gerçekleştirir.

Yüksek katlara taşıma işlemi ise asansörlü nakliye aracılığı ile olur. Bu sayede hem zamandan tasarruf edilmiş olunur hem de eşyalara bir zarar gelmemiş olur. Ayrıca bu taşınma işlemini oldukça ekonomik bir biçimde sonlandırmış olursunuz.

Beylikdüzü gür nakliyat için en mühim şey müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşterilerin istekleri asla kulak ardı edilmez, gerekli hassasiyet gösterilir. Bir firmanın devamlılığını sağlayacak olan önceki müşterilerinin gülen yüzleri ve memnun olduklarını gösteren ifadeleridir. Firmamız da tam olarak bunlar için çalışmaktadır.