0532 208 04 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

beykent evden eve nakliyat

12 Şubat 2015
319 kez görüntülendi
beykent evden eve nakliyat

                Nakliyat firmalarının, günün şartlarına uygun hizmet anlayışını yakalamaları oldukça önemlidir. Zira hizmet sektöründe, müşterilerin memnun kalması, firmalar için en önemli referans kaynağıdır. Çok basit bir örnekten yola çıkılarak; pazardan aldığınız bir karpuzun çürük çıkması ve karpuzu geri götürdüğünüzde, satıcının sizinle ilgilenmemesi bile bir daha aynı satıcıdan alışveriş yapmamanız için yeterli bir sebepken, eşyalarınızı emanet edeceğiniz nakliyat firmalarının güvenilirliğini önceden tespit etmek çok daha önemlidir. İşte bu amaçla, bir müşterimizin gözünden beykent nakliyat nasıl gözüküyor? Bunun hikâyesi.

Herkese merhaba. Bir süre önce, iş değişikliği yaşamam nedeniyle taşınmam gerekliydi. Ancak bu konuda oldukça tedirgindim. Çünkü daha önce taşınmam sırasında, eşyalarımın birçoğu hasar görmüştü ve anlaştığım firma eşyaları indirmeden önce, anlaştığımız fiyat konusunda nedense birden güçlük çıkartmıştı. Bu sebepten, bu kez arkadaşlarımdan bilgi isteyerek güvendikleri bir nakliyat firması ile çalışmak istedim. İşte Beykent nakliyat ile iletişime geçmem de böyle oldu. Öncelikle çok güler yüzlü bir şekilde karşılandığımı söylemeliyim. Taşınmayı düşündüğüm tarih ve saat, oturduğum binanın kaç katlı olduğunu not aldıktan sonra, önüme hizmet paketlerini getirdiler. Taşınma süresinde, başka işlerimi de halletmem gerektiğinden, eşyaların sökümü, paketleme işlemleri ve eşyaların tekrar montesinin firma tarafından yapıldığı paketi seçtim. Daha sonra, sözleşme getirildi ve anlaştığımız fiyat üzerinden sözleşmeyi imzaladım. Böylece fiyat konusunda üzerimden büyük bir yük kalktı.  Taşınma günü geldiğinde, bir ekip eşyalarımın tam listesini çıkarttı ve ben diğer işlerimi hallederken, bütün taşınma işlemlerim tamamlandı. Yeni evime geldiğimde ise bütün mobilyalarımın tekrar kurulduğunu gördüm ve bir şok daha yaşadım; eşya listem koltuğumun üzerinde duruyordu ve hiçbir eksik yoktu! Verilen hizmetten o kadar memnun kaldım ki, bir daha taşınacağım zaman sadece firmanızla çalışacağım. Bütün hizmetleriniz için teşekkürlerimi sunarım.

İşte, bir müşterimizin gözünden beyken nakliyat… Bizler için en büyük teminat, sizler için en büyük güvence ve memnuniyettir.

Bir önceki yazımız olan barış mahallesi evden eve nakliyat firmaları başlıklı makalemizde barış mahallesi evden eve nakliyat, barış mahallesi evden eve nakliye şirketleri ve barış mahallesi nakliyat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.