0532 208 04 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

beylikdüzü cumhuriyet mahallesi evden eve nakliyeciler

13 Şubat 2015
242 kez görüntülendi
beylikdüzü cumhuriyet mahallesi evden eve nakliyeciler

Cumhuriyet Mahallesi Evden Eve Nakliyat Firması

                Nakliyat işlemleri, kendi içerisinde pek çok prosedür ve teknik barındıran işlemlerdir. Özellikle ev taşımları, oldukça titiz çalışmalar ile yapılmaktadır. Bunun en önemli nedeni, müşterilerin sahip oldukları eşyaların eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yeni alana taşınmasıdır. Özellikle nakliyat firmalarının hizmet paketlerini çeşitlendirmeleri ile artık sadece taşınma sırasında değil, sürecin öncesinde ve sonrasında da çeşitli hizmetler verilmektedir.

Cumhuriyet Mahallesi evden nakliyat firması taşınmanın her türlü aşamasına uygun tekniklere ve modern ekipmanlara sahip bir firmadır. Evlerini taşımak isteyen müşterilerimiz, firmamız ile irtibata geçtikleri andan itibaren şu aşamalar gerçekleşmektedir;

Müşteriden, taşınılacak evlerin bilgisinin alınması. Bu bilgiler sayesinde, taşınma işleminin, asansörlü veya asansörsüz sisteme uygun olup olmadığı anlaşılır ve böylece gereksiz masraflardan kurtulmanız sağlanır.

Taşınma tarihinin saati ile belirlenmesi. Bu tarihin tam belirlenmesi ile hem müşteriler hem de Cumhuriyet Mahallesi evden eve nakliyat firması hazırlıklarını tam ve eksiksiz olarak tamamlama imkânına sahip olurlar. Bütün bu ayarlamaların yapılmasından sonra hizmet paketi seçimi yapılır ve sözleşme imzalanır.

Taşınma hazırlığı esnasında, müşterinin seçtiği hizmet paketine uygun olarak, ekibimiz, paketleme, mobilya sökümü gibi işlemlerin tamamlanması için müşterilerin evlerinde hazır bulunur veya paketlenmiş eşyaların ve sökümü tamamlanmış mobilyaların taşınmasını sağlarlar. Bu aşamada, evde bulunan eşyaların bir envanteri çıkartılır. Taşınma sonrasında ise yine müşterinin isteği üzerine eşyaların yerleştirilmesi yapılır ve eşya listesi kontrol edildikten sonra, müşteriye teslim edilir.

Görüldüğü gibi Cumhuriyet Mahallesi evden eve nakliyat firması ile ve usulüne uygun taşıma kuralları ile taşınmak bu kadar kolay.

Bir önceki yazımız olan büyükşehir mahallesi evden eve nakliyeciler başlıklı makalemizde beylikdüzü büyükşehir evden eve nakliyat, beylikdüzü büyükşehir mahallesi nakliyat firmaları ve büyükşehir evden eve nakliyat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.