0532 208 04 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

bizimkent evden eve nakliyat

12 Şubat 2015
235 kez görüntülendi
bizimkent evden eve nakliyat

                Taşınmak, modern şehir hayatının bunaltıcı detaylarından birisidir. İş değişikliği, okul tercihi, ekonomik sebepler, sağlık durumları gibi birçok nedenden dolayı bulunduğunuz evden taşınmanız gerekebilir. Nakliye ücreti, paketleme sorunu, eşyaların hasar görmeden gidip gitmeyeceğinin bilinmemesi gitse dahi gibi durumlar taşınma işini, insanlar için iyiden iyiye can sıkan bir hale getirir.

Neyse ki Bizimkent evden eve nakliyat gibi işini profesyonel bir bakış açısı ve müşteri memnuniyeti odaklı yapan firmalar sayesinde bu iş artık müşterilerimiz için sorun olmaktan çıkmaktadır. Günün şartlarına uygun en son teknoloji ile profesyonel bir ekip ve takım çalışmasına önem veren kadromuz ile firmamız taşınma işlemlerinizi hızlı, sorunsuz, güvenli bir şekilde halletmektedir. Her türlü, villa, lüks daire, bina, müstakil konut eşya taşımalarında, durumun risklerine uygun olarak satış ve sigorta sözleşmeleri ile eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

Bizimkent evden eve nakliyat, sizler için çeşitli paketler hazırlayan firmamız, dilerseniz dekomontaj ve paketleme işlemlerinin tümünü kendisinin üstlendiği, dilerseniz çeşitli alanlarda ki paketleme işlemlerinin tarafınızca yapıldığı ve geri kalan işlerin firmamıza ait olduğu taşınma seçenekleri ile bütçenizi ve eşyalarınızı güvence altına almayı amaçlamaktadır. Taşınma öncesinde paketleme ve de montaj işlemleri, taşınma sırasında eşyalarınızın güvende kalması için yetkililerimizin sürekli işin başında olması ve taşınma sonrası mobilyalarınızın montajı, taşınan eşyalarda yapılan eksik ya da hasar araştırmaları ile firmamız, siz değerli müşterilerine yeni nesil, modern ve güvenli taşınmanın keyfini yaşatmayı amaçlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek ve sonrasında yeni bir evin, yeni bir hayatın keyfini çıkartmak.

Firmamız ile dilerseniz şehir içi dilerseniz şehirlerarası… Zaman ve uzaklık fark etmeksizin, her bina tipine uygun taşınma işleriniz yapılmaktadır. Asansörlü ve paketli taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde en yüksek evlerde dahi eşyalarınızı güvenle indirip yeni evinize taşımak firmamız sayesinde oldukça kolaydır. Ayrıntılı bilgi ve yüksek servis kalitemizi görmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

“Yaptığımız işler, referansımızdır” sözüne inanan firmamız, sizleri, modern, güvenli, hızlı nakliyatın bütün güzellikleri için çağırmaktadır. Yeni eviniz ve yeni hayatınız hayırlı olsun.

 

Bir önceki yazımız olan beykent evden eve nakliyat başlıklı makalemizde beykent evden eve nakliye, beykent evden eve taşımacılık ve beykent gür nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.